Bft Türkiye Distribütörü

Otomatik kapılar, bariyerler ve kepenkler için otomasyon sistemlerinde hizmet veren firmamız Bft Türkiye’nin ürünlerini gururla sunar.

ARES, DEIMOS, ICARO yana kayar kapılarda; E5, ELI, IGEA, PHOBOS, SP 3500, VIRGO dairesel kapılarda; LUX ve SUB hidrolik kanatlı kapılarda; FORB, IGEA endüstriyel kapılarda; VISTA fotoselli radarlı kapılarda; ARGO, BOTTICELLI, EFOR, EOS seksiyonel kapılarda; GIOTTO, MICHELANGELO, MOOVI kollu bariyer sistemlerinde; EASY, PRIVEE, SCUDO mantar bariyer sistemlerinde ünlü İtalyan markanın, alanının bir numarası modelleridir.

Aradığınız dayanıklılık mı, konfor mu, güvenlik mi, estetik mi? Hepsi bir arada olsa en güzeli olmaz mı? Bft Türkiye Distribütörü hepsi ve daha fazlası bir arada. Markanın modelleri, ileri teknoloji sistemleriyle geliştirilmiş, mühendislik harikası ürünlerdir. Üstün kaliteli malzeme kullanıldığından donanımları dayanıklı, dirençli, uzun ömürlü ve garantilidir. Sistemleri ne soğuk, ne sıcak, ne de çarpmalar kolay kolay etkilemez.

Mekanizmaları sade bir yapıda tasarlanmış olup hem montajının basit yapılması, hem kurulumunun kolayca gerçekleştirilebilmesi hem de kullanıcıların kolaylıkla alışması sağlanmıştır. Gereksiz donanımdan uzak, sadeliği ile asil ve görkemli sistemlerdir.

Güvenlik standartlarına uyumlu tasarlanmış ürünlerle, içiniz rahat olsun. Sizi, sevdiklerinizi ve çevrenizi düşünen marka, güvenliğinizi asla göz ardı etmiyor.

Dinamik, aktif, pratik sistemler ayrıca prestijli ve şık. Her bir detayı incelikle düşünülerek tasarlanmış ve uygulanmış motorlar ile motor aksesuarları gerçekten tam anlamıyla karizmatik.

Bft Türkiye, satış sonrası hizmetleriyle takdir topluyor. Yedek parça donanımları da ürün gamında yer alırken yetkili servis ağının özverili çalışmaları ürünlerin kullanıcıları tarafından beğeni kazanıyor. Teknik destek gerektiren hallerde, bakımda, onarımda ne zaman isterseniz daima yanınızda.

Markanın değerlerinden biri de çalışan memnuniyeti. Müşteri memnuniyetine giden yolun personel memnuniyetinden geçtiğinin farkında olan firma, çalışanlarının hem haklarını sonuna kadar gözetmekte hem de iş ortamında saygı ve seviyeli muhabbetin oluşması noktasında gayret göstermektedir. Profesyonel çalışanlarda böylelikle özverili bir şekilde çalışmaktadır. Güler yüz, kaliteli iş marka çalışanlarının en önemli niteliklerindendir. Siz de gerek müşteri hizmetleri birimi gerek yetkili servis birimi ile muhatap olurken göreceğiniz güzel muameleyi ayrıca takdir edeceksiniz.

Firmamız da markanın izinde profesyonel hizmet vermektedir. İdari personelden müşteri hizmetleri çalışanlarına ve teknik destek ekibine kadar alanında donanımlı, tecrübeli ve bilgili kimselerle çalışmanın güvenli rahatlığını yaşarsınız. İkisi bir arada; kaliteli ürün, kaliteli hizmet. Kaliteden ödün vermeyen marka ile garantili ürünleri, uzmanların tavsiye ve destekleriyle elde edersiniz.

Bft Bariyer Ve Otomatik Kapı
Bft Bariyer Ve Otomatik Kapı