BFT Yana Kayar Kapı Motoru
Bft yana kayar kapı motoru, sürgülü kapıların işlevselliğini arttıran sistemdir. Başta bahçe girişleri olmak üzere birçok alanda kullanılan sürgülü kapılar, motorlu sistemler sayesinde daha pratik, güvenli ve konforlu olurlar.
Bft yana kayar kapı motorlarında ARES, DEIMOS, ICARO ve SP 3500 seri ve modelleriyle hizmet vermektedir. Kapının özellikleri ve kullanım alanı ile sıklığı göz önünde bulundurularak model tercihi yapılır. Otomasyon sistemleri ile kapılar daha kullanışlı olur. Yaya akışının fazla olduğu yerlerde zamandan kazandıran ayrıca emniyet ve konfor sunan motorlu sistemler, konuttan site, ticaret merkezlerinden endüstriyel mekanlara kadar pek çok yerde itibar görmektedir.
Bft yana kayar kapı motorlarının öne çıkan özelliklerinden biri çok soğuk ve çok sıcak havalara karşı dayanıklı olmalarıdır. Uzun ömürlü motorların çarpma emniyet sistemleriyle donanmış bulunmaları da güvenlik açısından değerlidir. Mekanizma hızlı ve garantilidir.
İlgili ürünün aksesuarları olan dahili kontrol kartı, kumanda, emniyet fotoseli, kremayer dişli, vidalı kremayer dişli, flaşör, plastik kremayer dişli, akü şarj kiti, dahili alıcı kartı, harici alıcı kartı da markanın kalitesi ve güvencesiyle sunulmaktadır.
Garantili ürünlerin ve güçlü referansların markası, son kullanıcılarını daima desteklemektedir. Teknik destek imkanı bu avantajlardandır. Yaygın bir yetkili servis ağı bulunan ve her zaman donanımlı yetkin personelle çalışan marka, kampanyaları ve indirimli fiyatlarıyla da dikkat çekmektedir. 0 (212) 451 20 35 numarasından bize ulaşarak bilgi alabilir, sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

 

 

Bft Bariyer Ve Otomatik Kapı
Bft Bariyer Ve Otomatik Kapı