Bft Yetkili Servis

Bft Yetkili Servis

Bft yetkili servis, otomatik kapı, bariyer ve kepenk sistemlerinde hizmet veren ünlü İtalyan markanın, teknik destek sunan birimidir.

Bft Türkiye, sürgülü yana kayar kapılar için ARES, DEIMOS ve ICARO motorlarını geliştirmiştir. Seksiyonel kapılara uyumlu olmak üzere ARGO, BOTTICELLI, EFOR ve EOS modelleri tasarlanmıştır. Radarlı fotoselli kapılara uygulanan motorlu sistemler VISTA serisidir. Hidrolik dairesel kapılara yönelik dizayn edilen sistemler ise LUX ve SUB’dur. Endüstriyel kapı motorları FORB ile IGEA motorlarıyla daha işlevsel hale gelir. Dairesel kanatlı kapı motorlarının fonksiyonelliğini arttıran sistemlerde E5, ELI, IGEA, PHOBOS, SP 3500, VIRGO mevcuttur.

Kollu bariyerlerin gözdesi GIOTTO, MICHELANGELO, MOOVI motorları iken, mantar bariyerlerde en iyi çözümü de EASY, PRIVEE ve SCUDO modelleri sunar.

Bft Türkiye’nin geniş ürün yelpazesinde kontrol kartı, flaşör, akü şarj kiti, dahili alıcı kartı, harici alıcı kartı, kablo, anten, elektromanyetik kilit, taban montaj kasası, kumanda, emniyet fotoseli, kremayer dişli, , tek kompakt sensör, kumanda klonlama cihazı, mafsal kolu, kol bağlantı kiti, bariyer kolu perdesi, oturtma çatalı, PVC, PVC kol tapası, kol kırma aparatı, bariyer kolu, uzatma rayı, serbest bırakma sistemi, şifreleme cihazıaç – kapa butonu, sıva üstü anahtarı, radar, program seçme anahtarı, el yaklaşım sensörü, trafik lambası, fotosel ayağı gibi motor aksesuarları da yer alır.

İç plastik dişli, dış dişli, iç motor, redüksiyon kiti, üst kapak, iç göbek kiti, enkoder kiti, serbest bırakma anahtarı, limit switch kiti, kablo, ön bağlantı kiti, motor montaj aparat kiti, arka kapak, motor gövde kiti, kol bağlantı kiti, güç aktarım dişlisi, motor kolu, yan kapaklar, karşı makara, transformatör seti, tekerlek grubu, enkoder, yay kiti, yarım ay dişli, u çubuk, dış kasa, aydınlatma lambası Bft Türkiye’nin yedek parça ürünleridir.

Motor, motor aksesuarları ve yedek parça donanımları ürün gamında bulunan marka, müşteri odaklı hizmet anlayışı gereği bu ürünlere ilişkin teknik destek de vermektedir. Ürünlerin satış aşamasında müşterinin talebi doğrultusunda, bariyer, kepenk ya da kapıya monte edilebilecek en verimli model belirlenir. Bunun için teknik ekip, keşif çalışması yapar. Alanın boyutları, ürünün kullanım sıklığı ve rüzgar alıp almaması detayları değerlendirilerek bir seçim yapılır. Uygun model, kullanıcının verdiği bilgiler doğrultusunda telefon aracılığı ile de belirlenebilir.

Hangi ürünün tercih edileceği kararı verildikten sonra yine müşterinin talebi ile montaj için görev alınabilir. Teknik ekip, yüksek kaliteli malzeme ile donanım ve tecrübenin harmanlanmasından doğan usta işçilikle montajı gerçekleştirir. Montaj için müşterinin belirleyeceği gün ve saat öncelikli olarak değerlendirilir.

Bft yetkili servisleri, yaygın bir ağa sahiptir. Yedi gün yirmi dört saat hizmet verebilme kapasitesindedir. Çalışanları alanında eğitimli, tecrübeli, iş ahlakıyla donanımlı, yetkin kimselerdir. Özverili personelin güler yüzlü tavrı ile profesyonel hizmeti, müşteri memnuniyetini hedefleyen firmanın vazgeçilmezidir.

Ürünler hem garantilidir hem de marka, ürünün kullanım aşamasında müşterilerini desteklemeye devam etmektedir. Bakım için ya da onarım için bizimle irtibata geçerek arıza kaydı oluşturmanız durumunda, en kısa sürede, teknik personel yanınızda olacaktır. Bft yetkili servisinin profesyonel hizmeti de eşsizdir.

Mühendislik harikası, ileri teknoloji ürünü sistemler, yüksek kaliteli malzemeleri, eşsiz tasarımları, benzersiz stilleri ile sizin de tarzınızı yansıtacak ve hayatınıza değer katacaktır. En başta güvenlik olmak üzere, konfor, estetik, dinamizm, pratiklik markanın benzersiz ürünlerinin niteliklerindendir.

Ürünlerin olduğu kadar teknik destek çalışmalarının da her bütçeye uygun olması, müşteri odaklı politikanın eseridir. Markanın tüm hizmetleri hem ekonomiktir, hem de müşterinin ürün ve hizmet alımında ödeme kolaylığı sağlanmaktadır.

Bft Bariyer Ve Otomatik Kapı
Bft Bariyer Ve Otomatik Kapı